С гордост споделяме за успеха на нашата ученичка Екатерина Бозова от 6 в клас,отличена с поощрителна награда (категория 6-7 клас)в софийския междуучилищен конкурс за рисунка на тема „Водата – извор на живот“.
Поздравления за вдъхновението и таланта! Гордеем се с теб, Кате!
Конкурсът,посветен на Световния ден на водата, беше организиран от 53-то ОУ „Николай Хрелков“, съвместно с Бутилираща компания „Горна баня“ и в него се състезаваха и други наши ученици: Виктор Влахов, 6 в, Дарина Христова, 6 б, Екатерина Илиева, 6 б, Йоана Брезовска, 5 в, Лора Йорданова, 5 б, Моника Влахова, 5 а и Никола Златков, 6 а клас.
Рисунките участват във виртуална изложба. Дигиталният формат позволява изложбата да достигне до широка аудитория и да превърне всяка рисунка в послание за отговорност, грижа към природата и устойчиво бъдеще. Благодарим на организаторите за конкурса. Творбите могат да бъдат видени на адрес:
https://www.facebook.com/watch/?v=1456842479309146
Браво деца! Продължавайте да творите и да ни радвате с успехите си!
![]()