
„Малко от нас. Много за тях.“ – инициатива на Ученическия съвет в 31 СУЧЕМ
Скъпи членове на училищната ни общност, С огромно удоволствие Ви споделяме обратна връзка от нашата кампания от седмицата на доброто в Бастилията- “Малко от нас.
![]()

Скъпи членове на училищната ни общност, С огромно удоволствие Ви споделяме обратна връзка от нашата кампания от седмицата на доброто в Бастилията- “Малко от нас.
![]()

Драги бастилиянци, С радост Ви споделяме, че кампанията за дарения, инициирана от Ученическия съвет, беше успешна и с нея зарадвахме десетки деца и техните семейства
![]()

На 22.12.2025 г., на превърналата се в традиция благотворителна инициатива в училището ни, шестокласниците представиха своите проекти, изработени от филц в часовете по технологии и
![]()

Творческо настроение в 1.б клас! На 10 декември учениците от 1 б клас, заедно с ръководителите им, г-жа Харалампиева и г-жа Горова, работиха в екип
![]()

Горди сме да споделим, че Президентът на Република България удостоява 31 СУЧЕМ „Иван Вазов“ с Грамота, за проявени благороден жест, съпричастност и принос за реализирането
![]()

С настъпването на студеното време, нашите най-малки ученици показаха голямо сърце и отговорност към природата.⬛️ Децата от 1 Г. клас, под ръководството на техния учител
![]()

Повод за гордост са нашите ученици, които не само са с отлични резултати на НВО, но и отговорни и добри граждани. В събота 26 октомври
![]()

31 СУЧЕМ „Иван Вазов“ е средище на знанието и духовността. Пазим традициите и вярваме, че мъдростта от миналото е вдъхновение за успех в бъдещето. Зрелостниците
![]()

Събраните средства от дарителската акция на зрелостниците от випуск 2025 на 31 СУЧЕМ „Иван Вазов“ в размер на 702 лв. бяха внесени по банковата сметка
![]()

С радост и благодарност съобщаваме, че днес бяха преброени събраните средства – 702 лв. Предстои сумата да бъде внесена от зрелостниците ни по дарителската сметка.
![]()