Абонамент новини

Още една победа на отбора по волейбол - девойки /8-10 клас/. На провелият се турнир " Възраждане фест" нашите момичета спечелиха безапелационно златните медали водени от Екатерина Димитрова - преподавател по ФВС.

Честито!

снимки от награждаването

На провелия се на 27-28.05 турнир "MASTERS"- заключителен кръг от купа "България", на който се състезават само първите 8 в ранглистата за годината, Димитрия Василева от 4 "Г" клас завоюва сребърен медал и завърши сезона втора в ранглистата за България на рапира до 11г. Финала тя загуби с 8:7 туша поради изтичане на регламентираното време.

Прочети още: ...

На 23.05.2016 г. в 31 СУЧЕМ "Иван Вазов" традиционно бяха наградени печелившите отбори в район "Слатина" от общинския кръг на ученическите спортни игри. На тържеството в двора на училището бяха връчени специално изработени купи и грамоти на класираните на призови места отбори по баскетбол, волейбол, футбол, хандбал, лека атлетика, шахмат, бадминтон и тенис на маса. Наградите бяха връчени лично от първия българин с по два медала от две Олимпиади и двукратен световен шампион по спортна гимнастика, г-н Йордан Йовчев, единственият гимнастик, който записва участие на шест Олимпиади, от легендарния треньор по баскетбол и президент на националната баскетболна лига, г-н Константин Папазов - Тити, от г-н Тервел Пулев, трикратен евпорейски медалист и бронзов медалист от олимпийските игри в Лондон през 2012 г. и от д-р Ирена Димитрова - директор на дирекция „Превенция, интеграция, спорт и туризъм" в Столична община. Гостите бяха поздравени с изпълнения на Танцова трупа „Терпсихора” към 31 СУЧЕМ „Иван Вазов”, с художествени ръководители Теодора Байчева и Джулия Йорданова.
За нас беше чест да предоставим подходящи условия  за награждаването и да помогнем с организацията, а фактът, че много от наградите бяха за отбори на 31 СУЧЕМ, може само да ни радва. Ето и отборите ни, които са на първо място:

Страхотен успех на  волейболния отбор!

На градското първенство по волейбол, трети етап от ученически игри 2016-2017г. девойките на 31 СУЧЕМ ' Иван Вазов" под ръководството на г-жа Екатерина Димитрова спечелиха Второ място, което е небивал успех до сега. Поздравления за момичетата в състав:

Девойките
 от отбора на 31 СУЧЕМ "Ив.Вазов" завоюваха почетното четвърто място от на републиканското първенство по баскетбол в град Варна. Състав на отбора с водач г-жа  Мария Иванова и помощник Олга Тодорова: