Важна информация

Абонамент новини

СПИСЪК НА УЧЕНИЦИТЕ УЧАСТНИЦИ В УЧИЛИЩНИЯ КРЪГ НА СЪСТЕЗАНИЕТО ПО АНГЛИЙСКИ ЕЗИК  КЪМ АСОЦИАЦИЯТА НА КЕЙМБРИДЖ УЧИЛИЩАТА В БЪЛГАРИЯ

                                                                  08.02.2017г.

КАБИНЕТ 201- продължителност  1 час

Име на ученика

Клас

Ниво

1.    

Eма Калоян Маринова

2 в

Starters

2.    

Александър Цветомиров Петров

3 а

Starters

3.    

Борислав Тихомиров Тошев

2 б

Starters

4.    

Васил Миланов Пандев

2 б

Starters

5.    

Габриела Росенова Недева

3 в

Starters

6.    

Георги Стоянов Казаков

3 б

Starters

7.    

Евелина Емилова Терзийска

3 а

Starters

8.    

Иван Стоименов Геренски

3 в

Starters

9.    

Калин Юриев Христов

2 б

Starters

10.

Калоян Андреев Димитров

3 б

Starters

11.

Кателина Христова Христова

3 б

Starters

12.

Кристиян Атанасов Иванов

2 б

Starters

13.

Лора Боянова Джамбазова

3 в

Starters

14.

Маргарита Тенева Павлова

2 б

Starters

15.

Мария Николаева Генчева

3 б

Starters

16.

Никол Нинова Барчинкова

3 а

Starters

17.

Савина Красен Троанска

2 б

Starters

18.

Стоян Стоянов Карабонев

2 г

Starters

19.

Хени Мунир Алзубеди

2 г

Starters

20.

Ясмина Венциславова Иванова

2 б

Starters

КВЕСТОРИ: 1.МАРИАНА СТАНИШЕВА

                       2.СВЕТЛА ТЕРЗИЙСКА

 

КАБИНЕТ 202- продължителност  1 час

Име на ученика

Клас

Ниво

1.    

Александра Яворова Караджова

2 а

Starters

2.    

Александър Бориславов Димитров

3 г

Starters

3.    

Антон Георгиев Колев

2 г

Starters

4.    

Боримир Георгиев Петков

2 в

Starters

5.    

Виктор Огнянов Мицев

3 г

Starters

6.    

Виктория Ивайлова Димитрова 

2 а

Starters

7.    

Георги Георгиев Маринов 

2 а

Starters

8.    

Ива Красимирова Канева

3 в

Starters

9.    

Иван Руменов Балинов

2 а

Starters

10.

Калина Димитрова Благоева

2 в

Starters

11.

Калоян  Павлинов  Димитров

2 а

Starters

12.

Карина Смиленова Манова

2 а

Starters

13.

Мария Чавдарова Иванова

3 г

Starters

14.

Мирослава Мирославова Николова

2 а

Starters

15.

Михаел Росенов Колев

3 г

Starters

16.

Николай Николаев Жилков

2 в

Starters

17.

Орлин Десимиров Ризов

2 в

Starters

18.

Персиян Николаев Цветков

3 г

Starters

19.

Стилиян Бориславов Димитров

2 а

Starters

20.

Цветелина Николаева Николова

2 в

Starters

КВЕСТОРИ: 1.ДЕТЕЛИНА ДАСКАЛОВА

                       2.НЕЛИ ПАНЕВА

 

КАБИНЕТ 203- продължителност  1 час

Име на ученика

Клас

Ниво

1.    

Mария Ангелова Христова

3 а

Movers

2.    

Александър Валентинов Бойкинов

3 б

Movers

3.    

Борис Бойков Донков

3 б

Movers

4.    

Борислав Венциславов Борисов

3 б

Movers

5.    

Васил Георгиев Ников

4 а

Movers

6.    

Григор Асенов Рашев

3 б

Movers

7.    

Дарина Юлиянова Павлова

3 г

Movers

8.    

Дария Иванова Ефремова

4 а

Movers

9.    

Екатерина Борисова Цветкова

3 а

Movers

10.

Ива Анатолиева Маринова

4 а

Movers

11.

Илиана Иванова Василовска

4 а

Movers

12.

Йоана Христова Гиргинова

3 а

Movers

13.

Калоян Пламенов Латев

3 а

Movers

14.

Красимир Красимиров Тодоров

4 а

Movers

15.

Леда Владимирова Кюлханова

3 б

Movers

16.

Спас Крумов Стоименов

3 в

Movers

 

КВЕСТОРИ: 1.МИЛЕНА КАРАГРОШЕВА

                       2.ПАОЛА КОЛЕВА

 

КАБИНЕТ 204- продължителност  1 час

Име на ученика

Клас

Ниво

1.    

.Иван - Александър Димитров Рочев

4 б

Movers

2.    

Алис Ивова Захариева

4 в

Movers

3.    

Боян Юриев Христов

4 в

Movers

4.    

Вая Станимирова Илиева

4 г

Movers

5.    

Габриела Чавдарова Иглева

4 б

Movers

6.    

Деа Веселин Михайлова

4 б

Movers

7.    

Диана Руменова Гетова

4 б

Movers

8.    

Ема Христова Комитова

4 а

Movers

9.    

Илина Иванова Христова

4 г

Movers

10.

Йордан Стефанов Димов

4 а

Movers

11.

Константин Крумов Петков

4 г

Movers

12.

Кристиян Любомиров Влахов

4 б

Movers

13.

Кристиян Пламенов Аликсшев

4 г

Movers

14.

Мария Димитрова Герова

4 б

Movers

15.

Меган Кристофър Тайнс

4 г

Movers

16.

Яна Любомирова Ковачка

4 б

Movers

 

КВЕСТОРИ: 1.ЕМИЛИЯ ГЕОРГИЕВА

                       2.ДИАНА ХРИСТОВА

КАБИНЕТ 205- продължителност  1 час и 30 минути

Име на ученика

Клас

Ниво

1.    

Ангел Пламенов Захариев

5 а

A 1

2.    

Анна Георгиева Ненкова

5 г

A 1

3.    

Ася Александрова Димчева

A 1

4.    

Весела Венциславова Димитрова

5 д

A 1

5.    

Ема Василева Панайотова

5 а

A 1

6.    

Захари Кирилов Войнски

5 б

A 1

7.    

Мартин Стоянов Карабонев

5 а

A 1

8.    

Никол Калинова Аврамова

5 а

A 1

9.    

Светослав Светославов Метанов

5 а

A 1

10.

Сезара Любомирова Попова

5 а

A 1

11.

Стефан Стоянов Чаталбашев

5 а

A 1

12.

Яна Иванова Иванова

5 г

A 1

 

КВЕСТОРИ: 1.ХРИСТИНА КЕНАРОВА

                       2.БОРЯНА ВАСИЛЕВА

 

КАБИНЕТ 206- продължителност  2 часа

Име на ученика

Клас

Ниво

1.    

Весела Герасимова Лекова

6 б

A2

2.    

Веселин  Виолетов Петров

6 б

A2

3.    

Владимир Венелинов Дюлгеров

6 в

A2

4.    

Габриела Иванова Милова

6 в

A2

5.    

Денис  Костадинов Белишки

6 б

A2

6.    

Деян Деянов Христов

6 в

A2

7.    

Димана Добромирова Димова

6 а

A2

8.    

Димана КалиноваСтойновска

6 г

A2

9.    

Калина Яворова Караджова

6 б

A2

10.

Каролина Елвис Георгиева

6 б

A2

11.

Мария Иванова Генчева

6 а

A2

12.

Мартин  Иванов Димитриев

6 д

A2

13.

Мая Георгиева Йонкова

6 б

A2

14.

Нена ИвайловаПетрова

6 б

A2

15.

Петър  Иванов Евтимов

6 г

A2

16.

Преслав Валентинов Иванов

6 г

A2

17.

Рада  Йонкова Христова

6 г

A2

18.

Симона Сергеева Илиева

6 в

A2

19.

Стефани Венциславова Стоянова

6 в

A2

20.

Тина Боянова Тодорова

6 в

A2

21.

Тодор Красимиров Стойчев

6 г

A2

22.

Христина Николова Иванова

6 г

A2

 

КВЕСТОРИ: 1.ЕВЕЛИНА ГЕОРГИЕВА

                       2.РАЛИЦА МИКОВА

 

КАБИНЕТ 207- продължителност  2 часа

Име на ученика

Клас

Ниво

1.       

Алекс Андриянов Димитров

8 е

А2

2.       

Антоан Бориславов Хранов

7 б

А2

3.       

Виктор Викторов Димитров

7 б

А2

4.       

Виктор Емилов Попов

8 е

А2

5.       

Виктория  Андреева Кутищева

А2

6.       

Виктория Атанасова Иванова

7 б

А2

7.       

Виктория Ивайлова Кючукова

8 б

А2

8.       

Виолета Бранимирова Пенчева

7 б

А2

9.       

Елея Цветанова Кунева

7 в

А2

10.   

Йоана  Петрова Велкова

6 д

А2

11.   

Константин Лъчезаров Петков

7 в

А2

12.   

Крис Божидаров Михайлов

8 е

А2

13.   

Кристиана Атанасова Чолакова

8 б

А2

14.   

Лара Владимирова Владимирова

8 б

А2

15.   

Марияна Владимирова Благоева

8 б

А2

16.   

Миа Антонио Василевска

8 е

А2

17.   

Мила МихайловаЖелева

6 д

А2

18.   

Мила Пламенова Запрянова

8 б

А2

19.   

Нур Джаафоура

8 б

А2

20.   

Румяна Евгениева Григорова

8 б

А2

21.   

Теа Христова Щърбанова

8 б

А2

22.   

Явора Яворова Данчева

8 б

А2

 

КВЕСТОРИ: 1.ЛЮБА ЛЮБЕНОВА

                       2.ДИМИТРИНА ГЕОРГИЕВА

 

КАБИНЕТ 208- продължителност  2 часа

Име на ученика

Клас

Ниво

1.    

Александра Найденова Тодорова

8 а

А2

2.    

Анита Миленова Падарева

8 а

А2

3.    

Антон Стоянов Тонев

8 д

А2

4.    

Анх Йорданов Каменов

8 д

А2

5.    

Васил Димитров Чолаков

7 б

А2

6.    

Владислава Иванова Иванова

8 а

А2

7.    

Денис Искренов Маринов

8 е

А2

8.    

Джуун Сюк Ох

8 д

А2

9.    

Илиана Арсова Арсова

8 д

А2

10.

Кристиан Крумов Хаджийски

8 д

А2

11.

Лейла Мунир Алзубеди

8 д

А2

12.

Лилия Георгиева Якова

8 а

А2

13.

Лора Чавдарова Тодорова

8 а

А2

14.

Любомира Станиславова Костова

8 а

А2

15.

Мария Мато Томович

8 е

А2

16.

Огнян Йорданов Божинов

8 д

А2

17.

Румен Тонев Каменов

7 б

А2

18.

Светлозара Заркова Илчева

8 а

А2

19.

Стефан Светлозар Милев

8 д

А2

20.

Теодора Георгиева Димитрова

8 а

А2

21.

Христиана Милкова Тенева

8 д

А2

22.

Яна Иванова Вълчева

8 а

А2

 

КВЕСТОРИ: 1.ЗОРКА ХАРАЛАМПИЕВА

                       2.МАРИЯ ДАМЯНОВА

КАБИНЕТ 209- продължителност  2 часа

Име на ученика

Клас

Ниво

1.    

Алекс Антонио Иванов

9 д

В1

2.    

Александра Стефанова Александрова

8 а

В1

3.    

Анжела Цекова Цолова

9 а

В1

4.    

Боряна Димитрова Стоянова

9 а

В1

5.    

Бояна Ивайлова Танкова

9 а

В1

6.    

Веселин Петров Горанов

6 а

В1

7.    

Гергана Станиславова Станиславова

9 б

В1

8.    

Елена Симеонова Шаламанова

10 в

В1

9.    

Елица Красимирова Ръбина

10 в

В1

10.

Йоана Петьова Чучкова

10 в

В1

11.

Катерина Петрова Петрова

10 в

В1

12.

Кристина Руменова Русева

9 б

В1

13.

Мартин Мирославов Младенов

9 е

В1

14.

Нина Николаева Чолакова

10 в

В1

15.

Пламена Димитрова Петрова

9 а

В1

16.

София Салах-Ал Рифаи

6 а

В1

17.

София-Елена Владимирова Попова

9 а

В1

18.

Тея Сергеева Иванова

10 в

В1

19.

Христо Владимиров Колев

9 д

В1

20.

Цветина Иванова Андреева

9 а

В1

 

КВЕСТОРИ: 1.ПОЛЯ АРНАУДОВА

                       2.

 

КАБИНЕТ 210- продължителност  2 часа и 30 минути

Име на ученика

Клас

Ниво

1.    

Белослава Кирилова Паланкасова

10 а

В2

2.    

Виктория Боянова Келчева             

11 б

В2

3.    

Виктория Добромирова Добринова       

11 б

В2

4.    

Галина Галинова Василева

12 г

В2

5.    

Евелин Любомирова Любомирова

10 б

В2

6.    

Евелина Николаева Дякова

10 а

В2

7.    

Ивана Иванова Стоянова

9 а

В2

8.    

Илияна Илиева Манолова

9 в

В2

9.    

Ина Бранимирова Ламбиева

9 г

В2

10.

Калина Дамянова Петрова        

10 д

В2

11.

Мариета Трифонова Михова

12 в

В2

12.

Мила Емилова Николова

10 а

В2

13.

Мира Христова Савова

10 а

В2

14.

Наталия Георгиева Георгиева

12 г

В2

15.

Никол Николаева Кожухарова

10 в

В2

16.

Ния Бисерова Мейцова    

10 д

В2

17.

Нона Ивова Атанасова

10 б

В2

18.

Ралица Искренова Рачева

10 в

В2

19.

Рима Ануар Ал-Али

9 г

В2

20.

Таня Красенова Вълчева

10 а

В2

21.

Теодора Атанасова Генчева

10 б

В2

22.

Христина Димитрова Славчева

9 в

В2

23.

Христо Стойчев Стойчев                                                                                                                                                                                                                  

10 б

В2

24.

Чана Красимирова Джонгова

10 б

В2

 

КВЕСТОРИ: 1.ЦВЕТЕЛИНА ЦОКЕВА

                       2.ЕЛЕНА АЛЕКСАНДРОВА

Зала 2- продължителност  3 часа

Име на ученика

Клас

Ниво

1.    

Алекс Добромиров Далеков

10 в

С1

2.    

Александра Димитрова Янева

12 г

С1

3.    

Богдан Кирилов Павлов

12 г

С1

4.    

Диана Божидарова Божанова

10 в

С1

5.    

Евгени Росенов Иванов

10 в

С1

6.    

Елена Стефанова Нанкова

10 в

С1

7.    

Иван Ангелов Ангелов

10 в

С1

8.    

Карина Димитрова Караиванова

9 г

С1

9.    

Лилия Александрова Шопова

10 в

С1

10.

Мартина Мартинова Милушева

11 б

С1

11.

Петър Пламенов Гаргов

12 в

С1

12.

Радина Недялкова Диневa

12 а

С1

13.

Тереза Ивайлова Тошева

12 г

С1

14.

Филип Цветанов Цанов

10 в

С1

15.

Яна Божидарова Пишимарова

12 б

С1

 

КВЕСТОРИ: 1.МАРИЕТА ВАСИЛЕВА

                       2.ТАНЯ ХАРАЛАМПИЕВА

 

СПИСЪК НА УЧЕНИЦИТЕ УЧАСТНИЦИ В УЧИЛИЩНИЯ КРЪГ НА СЪСТЕЗАНИЕТО ПО АНГЛИЙСКИ ЕЗИК  КЪМ АСОЦИАЦИЯТА НА КЕЙМБРИДЖ УЧИЛИЩАТА В БЪЛГАРИЯ

                                                                  08.02.2017г.

КАБИНЕТ 201- продължителност  1 час

Име на ученика

Клас

Ниво

1.    

Eма Калоян Маринова

2 в

Starters

2.    

Александър Цветомиров Петров

3 а

Starters

3.    

Борислав Тихомиров Тошев

2 б

Starters

4.    

Васил Миланов Пандев

2 б

Starters

5.    

Габриела Росенова Недева

3 в

Starters

6.    

Георги Стоянов Казаков

3 б

Starters

7.    

Евелина Емилова Терзийска

3 а

Starters

8.    

Иван Стоименов Геренски

3 в

Starters

9.    

Калин Юриев Христов

2 б

Starters

10.

Калоян Андреев Димитров

3 б

Starters

11.

Кателина Христова Христова

3 б

Starters

12.

Кристиян Атанасов Иванов

2 б

Starters

13.

Лора Боянова Джамбазова

3 в

Starters

14.

Маргарита Тенева Павлова

2 б

Starters

15.

Мария Николаева Генчева

3 б

Starters

16.

Никол Нинова Барчинкова

3 а

Starters

17.

Савина Красен Троанска

2 б

Starters

18.

Стоян Стоянов Карабонев

2 г

Starters

19.

Хени Мунир Алзубеди

2 г

Starters

20.

Ясмина Венциславова Иванова

2 б

Starters

КВЕСТОРИ: 1.МАРИАНА СТАНИШЕВА

                       2.СВЕТЛА ТЕРЗИЙСКА

 

КАБИНЕТ 202- продължителност  1 час

Име на ученика

Клас

Ниво

1.    

Александра Яворова Караджова

2 а

Starters

2.    

Александър Бориславов Димитров

3 г

Starters

3.    

Антон Георгиев Колев

2 г

Starters

4.    

Боримир Георгиев Петков

2 в

Starters

5.    

Виктор Огнянов Мицев

3 г

Starters

6.    

Виктория Ивайлова Димитрова 

2 а

Starters

7.    

Георги Георгиев Маринов 

2 а

Starters

8.    

Ива Красимирова Канева

3 в

Starters

9.    

Иван Руменов Балинов

2 а

Starters

10.

Калина Димитрова Благоева

2 в

Starters

11.

Калоян  Павлинов  Димитров

2 а

Starters

12.

Карина Смиленова Манова

2 а

Starters

13.

Мария Чавдарова Иванова

3 г

Starters

14.

Мирослава Мирославова Николова

2 а

Starters

15.

Михаел Росенов Колев

3 г

Starters

16.

Николай Николаев Жилков

2 в

Starters

17.

Орлин Десимиров Ризов

2 в

Starters

18.

Персиян Николаев Цветков

3 г

Starters

19.

Стилиян Бориславов Димитров

2 а

Starters

20.

Цветелина Николаева Николова

2 в

Starters

КВЕСТОРИ: 1.ДЕТЕЛИНА ДАСКАЛОВА

                       2.НЕЛИ ПАНЕВА

 

КАБИНЕТ 203- продължителност  1 час

Име на ученика

Клас

Ниво

1.    

Mария Ангелова Христова

3 а

Movers

2.    

Александър Валентинов Бойкинов

3 б

Movers

3.    

Борис Бойков Донков

3 б

Movers

4.    

Борислав Венциславов Борисов

3 б

Movers

5.    

Васил Георгиев Ников

4 а

Movers

6.    

Григор Асенов Рашев

3 б

Movers

7.    

Дарина Юлиянова Павлова

3 г

Movers

8.    

Дария Иванова Ефремова

4 а

Movers

9.    

Екатерина Борисова Цветкова

3 а

Movers

10.

Ива Анатолиева Маринова

4 а

Movers

11.

Илиана Иванова Василовска

4 а

Movers

12.

Йоана Христова Гиргинова

3 а

Movers

13.

Калоян Пламенов Латев

3 а

Movers

14.

Красимир Красимиров Тодоров

4 а

Movers

15.

Леда Владимирова Кюлханова

3 б

Movers

16.

Спас Крумов Стоименов

3 в

Movers

 

КВЕСТОРИ: 1.МИЛЕНА КАРАГРОШЕВА

                       2.ПАОЛА КОЛЕВА

 

КАБИНЕТ 204- продължителност  1 час

Име на ученика

Клас

Ниво

1.    

.Иван - Александър Димитров Рочев

4 б

Movers

2.    

Алис Ивова Захариева

4 в

Movers

3.    

Боян Юриев Христов

4 в

Movers

4.    

Вая Станимирова Илиева

4 г

Movers

5.    

Габриела Чавдарова Иглева

4 б

Movers

6.    

Деа Веселин Михайлова

4 б

Movers

7.    

Диана Руменова Гетова

4 б

Movers

8.    

Ема Христова Комитова

4 а

Movers

9.    

Илина Иванова Христова

4 г

Movers

10.

Йордан Стефанов Димов

4 а

Movers

11.

Константин Крумов Петков

4 г

Movers

12.

Кристиян Любомиров Влахов

4 б

Movers

13.

Кристиян Пламенов Аликсшев

4 г

Movers

14.

Мария Димитрова Герова

4 б

Movers

15.

Меган Кристофър Тайнс

4 г

Movers

16.

Яна Любомирова Ковачка

4 б

Movers

 

КВЕСТОРИ: 1.ЕМИЛИЯ ГЕОРГИЕВА

                       2.ДИАНА ХРИСТОВА

КАБИНЕТ 205- продължителност  1 час и 30 минути

Име на ученика

Клас

Ниво

1.    

Ангел Пламенов Захариев

5 а

A 1

2.    

Анна Георгиева Ненкова

5 г

A 1

3.    

Ася Александрова Димчева

A 1

4.    

Весела Венциславова Димитрова

5 д

A 1

5.    

Ема Василева Панайотова

5 а

A 1

6.    

Захари Кирилов Войнски

5 б

A 1

7.    

Мартин Стоянов Карабонев

5 а

A 1

8.    

Никол Калинова Аврамова

5 а

A 1

9.    

Светослав Светославов Метанов

5 а

A 1

10.

Сезара Любомирова Попова

5 а

A 1

11.

Стефан Стоянов Чаталбашев

5 а

A 1

12.

Яна Иванова Иванова

5 г

A 1

 

КВЕСТОРИ: 1.ХРИСТИНА КЕНАРОВА

                       2.БОРЯНА ВАСИЛЕВА

 

КАБИНЕТ 206- продължителност  2 часа

Име на ученика

Клас

Ниво

1.    

Весела Герасимова Лекова

6 б

A2

2.    

Веселин  Виолетов Петров

6 б

A2

3.    

Владимир Венелинов Дюлгеров

6 в

A2

4.    

Габриела Иванова Милова

6 в

A2

5.    

Денис  Костадинов Белишки

6 б

A2

6.    

Деян Деянов Христов

6 в

A2

7.    

Димана Добромирова Димова

6 а

A2

8.    

Димана КалиноваСтойновска

6 г

A2

9.    

Калина Яворова Караджова

6 б

A2

10.

Каролина Елвис Георгиева

6 б

A2

11.

Мария Иванова Генчева

6 а

A2

12.

Мартин  Иванов Димитриев

6 д

A2

13.

Мая Георгиева Йонкова

6 б

A2

14.

Нена ИвайловаПетрова

6 б

A2

15.

Петър  Иванов Евтимов

6 г

A2

16.

Преслав Валентинов Иванов

6 г

A2

17.

Рада  Йонкова Христова

6 г

A2

18.

Симона Сергеева Илиева

6 в

A2

19.

Стефани Венциславова Стоянова

6 в

A2

20.

Тина Боянова Тодорова

6 в

A2

21.

Тодор Красимиров Стойчев

6 г

A2

22.

Христина Николова Иванова

6 г

A2

 

КВЕСТОРИ: 1.ЕВЕЛИНА ГЕОРГИЕВА

                       2.РАЛИЦА МИКОВА

 

КАБИНЕТ 207- продължителност  2 часа

Име на ученика

Клас

Ниво

1.       

Алекс Андриянов Димитров

8 е

А2

2.       

Антоан Бориславов Хранов

7 б

А2

3.       

Виктор Викторов Димитров

7 б

А2

4.       

Виктор Емилов Попов

8 е

А2

5.       

Виктория  Андреева Кутищева

А2

6.       

Виктория Атанасова Иванова

7 б

А2

7.       

Виктория Ивайлова Кючукова

8 б

А2

8.       

Виолета Бранимирова Пенчева

7 б

А2

9.       

Елея Цветанова Кунева

7 в

А2

10.   

Йоана  Петрова Велкова

6 д

А2

11.   

Константин Лъчезаров Петков

7 в

А2

12.   

Крис Божидаров Михайлов

8 е

А2

13.   

Кристиана Атанасова Чолакова

8 б

А2

14.   

Лара Владимирова Владимирова

8 б

А2

15.   

Марияна Владимирова Благоева

8 б

А2

16.   

Миа Антонио Василевска

8 е

А2

17.   

Мила МихайловаЖелева

6 д

А2

18.   

Мила Пламенова Запрянова

8 б

А2

19.   

Нур Джаафоура

8 б

А2

20.   

Румяна Евгениева Григорова

8 б

А2

21.   

Теа Христова Щърбанова

8 б

А2

22.   

Явора Яворова Данчева

8 б

А2

 

КВЕСТОРИ: 1.ЛЮБА ЛЮБЕНОВА

                       2.ДИМИТРИНА ГЕОРГИЕВА

 

КАБИНЕТ 208- продължителност  2 часа

Име на ученика

Клас

Ниво

1.    

Александра Найденова Тодорова

8 а

А2

2.    

Анита Миленова Падарева

8 а

А2

3.    

Антон Стоянов Тонев

8 д

А2

4.    

Анх Йорданов Каменов

8 д

А2

5.    

Васил Димитров Чолаков

7 б

А2

6.    

Владислава Иванова Иванова

8 а

А2

7.    

Денис Искренов Маринов

8 е

А2

8.    

Джуун Сюк Ох

8 д

А2

9.    

Илиана Арсова Арсова

8 д

А2

10.

Кристиан Крумов Хаджийски

8 д

А2

11.

Лейла Мунир Алзубеди

8 д

А2

12.

Лилия Георгиева Якова

8 а

А2

13.

Лора Чавдарова Тодорова

8 а

А2

14.

Любомира Станиславова Костова

8 а

А2

15.

Мария Мато Томович

8 е

А2

16.

Огнян Йорданов Божинов

8 д

А2

17.

Румен Тонев Каменов

7 б

А2

18.

Светлозара Заркова Илчева

8 а

А2

19.

Стефан Светлозар Милев

8 д

А2

20.

Теодора Георгиева Димитрова

8 а

А2

21.

Христиана Милкова Тенева

8 д

А2

22.

Яна Иванова Вълчева

8 а

А2

 

КВЕСТОРИ: 1.ЗОРКА ХАРАЛАМПИЕВА

                       2.МАРИЯ ДАМЯНОВА

КАБИНЕТ 209- продължителност  2 часа

Име на ученика

Клас

Ниво

1.    

Алекс Антонио Иванов

9 д

В1

2.    

Александра Стефанова Александрова

8 а

В1

3.    

Анжела Цекова Цолова

9 а

В1

4.    

Боряна Димитрова Стоянова

9 а

В1

5.    

Бояна Ивайлова Танкова

9 а

В1

6.    

Веселин Петров Горанов

6 а

В1

7.    

Гергана Станиславова Станиславова

9 б

В1

8.    

Елена Симеонова Шаламанова

10 в

В1

9.    

Елица Красимирова Ръбина

10 в

В1

10.

Йоана Петьова Чучкова

10 в

В1

11.

Катерина Петрова Петрова

10 в

В1

12.

Кристина Руменова Русева

9 б

В1

13.

Мартин Мирославов Младенов

9 е

В1

14.

Нина Николаева Чолакова

10 в

В1

15.

Пламена Димитрова Петрова

9 а

В1

16.

София Салах-Ал Рифаи

6 а

В1

17.

София-Елена Владимирова Попова

9 а

В1

18.

Тея Сергеева Иванова

10 в

В1

19.

Христо Владимиров Колев

9 д

В1

20.

Цветина Иванова Андреева

9 а

В1

 

КВЕСТОРИ: 1.ПОЛЯ АРНАУДОВА

                       2.

 

КАБИНЕТ 210- продължителност  2 часа и 30 минути

Име на ученика

Клас

Ниво

1.    

Белослава Кирилова Паланкасова

10 а

В2

2.    

Виктория Боянова Келчева             

11 б

В2

3.    

Виктория Добромирова Добринова       

11 б

В2

4.    

Галина Галинова Василева

12 г

В2

5.    

Евелин Любомирова Любомирова

10 б

В2

6.    

Евелина Николаева Дякова

10 а

В2

7.    

Ивана Иванова Стоянова

9 а

В2

8.    

Илияна Илиева Манолова

9 в

В2

9.    

Ина Бранимирова Ламбиева

9 г

В2

10.

Калина Дамянова Петрова        

10 д

В2

11.

Мариета Трифонова Михова

12 в

В2

12.

Мила Емилова Николова

10 а

В2

13.

Мира Христова Савова

10 а

В2

14.

Наталия Георгиева Георгиева

12 г

В2

15.

Никол Николаева Кожухарова

10 в

В2

16.

Ния Бисерова Мейцова    

10 д

В2

17.

Нона Ивова Атанасова

10 б

В2

18.

Ралица Искренова Рачева

10 в

В2

19.

Рима Ануар Ал-Али

9 г

В2

20.

Таня Красенова Вълчева

10 а

В2

21.

Теодора Атанасова Генчева

10 б

В2

22.

Христина Димитрова Славчева

9 в

В2

23.

Христо Стойчев Стойчев                                                                                                                                                                                                                  

10 б

В2

24.

Чана Красимирова Джонгова

10 б

В2

 

КВЕСТОРИ: 1.ЦВЕТЕЛИНА ЦОКЕВА

                       2.ЕЛЕНА АЛЕКСАНДРОВА

Зала 2- продължителност  3 часа

Име на ученика

Клас

Ниво

1.    

Алекс Добромиров Далеков

10 в

С1

2.    

Александра Димитрова Янева

12 г

С1

3.    

Богдан Кирилов Павлов

12 г

С1

4.    

Диана Божидарова Божанова

10 в

С1

5.    

Евгени Росенов Иванов

10 в

С1

6.    

Елена Стефанова Нанкова

10 в

С1

7.    

Иван Ангелов Ангелов

10 в

С1

8.    

Карина Димитрова Караиванова

9 г

С1

9.    

Лилия Александрова Шопова

10 в

С1

10.

Мартина Мартинова Милушева

11 б

С1

11.

Петър Пламенов Гаргов

12 в

С1

12.

Радина Недялкова Диневa

12 а

С1

13.

Тереза Ивайлова Тошева

12 г

С1

14.

Филип Цветанов Цанов

10 в

С1

15.

Яна Божидарова Пишимарова

12 б

С1

 

КВЕСТОРИ: 1.МАРИЕТА ВАСИЛЕВА

                       2.ТАНЯ ХАРАЛАМПИЕВА

 

Търсене в сайта

Наука

Спорт, изкуство