Скъпи бастилиянци,
Дойде най-вълшебният момент от цялата година. Весела Коледа!
Този месец коледният дух нахлу в коридорите и класните стаи на Бастилията, като също се проведоха и редица инициативи, включително и любимият на всички празничен благотворителен базар! Тази година събраните средства ще бъдат дарени за:
– изливане на училищна камбана – символ на знание, приемственост и ново начало;
– подкрепа за деца, които имат нужда от грижа, обич и шанс за по-добро утре;
– помощ за онкоболни деца, водещи най-трудната битка с кураж и надежда.
•Отправяме искрени благодарности към всеки, допринесъл за осъществяването на тази наша традиция- и за организирането ѝ, и за изпълнението ѝ.•
Екипът на Ученическия съвет Ви пожелава светли коледни празници!
![]()