Успех на националния кръг на олимпиадата по испански език!

На 31 март 2026г. госпожа Велина Георгиева, директор на 31.СУЧЕМ „Иван Вазов“, награди с грамота ученичката Емили Паунова от 9 „б“ клас, която много успешно се представи  на Националния кръг на Олимпиадата по испански език, който се проведе на 14.03.2026г. в град София.

Пожелаваме на Емили много постигнати върхове в необятния свят на езика на Сервантес и все така достойно да защитава името на нашето училище!

Поздравления и за нейните учители по испански език в осми и девети клас- Боряна Павлова и Венцислав Николов!

Loading

Scroll to Top
Skip to content