Малките сръчковци от 1. „Г“ клас се превърнаха в истински помощници на Баба Марта!

Малките сръчковци от 1. „Г“ клас се превърнаха в истински помощници на Баба Марта! Под ръководството на своя класен ръководител г-жа Тамара Александров и учителя в ГЦОУД г-жа Светлина Маринова, децата сътвориха истинска бяло-червена магия.
 
В работилницата се включиха и ученици от 3. клас, които с радост помагаха на по-малките си съученици. Заедно те изработиха три вида мартеници, съчетавайки традицията със съвременни STEM елементи.
 
Беше вълнуващо да видим как науката и творчеството се срещат в детските ръце! Благодарим на всички за споделената радост и вдъхновението!✨❤️🤍

Loading

Scroll to Top
Skip to content