„Да посрещнем DARA заедно“ – 19 май, вторник, от 18:00 ч. пл. „Княз Александър I“

Столична община, по инициатива на кмета на София Васил Терзиев, организира инициативата „Да посрещнем DARA заедно“ – събитие, което има за цел да обедини гражданите на София в подкрепа на българската изпълнителка DARA и да създаде позитивно преживяване за младите хора в столицата.
 
На 19 май вторник, от 18:00 ч. пл. „Княз Александър I“ ще се превърне в празник за една победа, която накара цяла България да се гордее. Очакваме ви да празнуваме Дара заедно. 💖

Loading

Scroll to Top
Skip to content